GIANT CONTACT SLR ROAD INTEGRATED HB 380/360X100MM
Vaše cena
Vaše cena bez DPH
12499
Dostupnost
Skladem
Dostupnost na skladech
Kód
CONTACT SLR INTEGRATED
- ultralehká karbonová konstrukce pro maximální poměr tuhosti a hmotnosti
- šířka řídítek (spodní/horní úchop): 380/360 mm, 400/380 mm, 420/400 mm
- délka představce: 90 / 100 / 110 mm
- řídítka – drop: 120 mm (šířky 380 a 400 mm) / 125 mm (šířka 420 mm)
- řídítka – reach: 68 mm (šířky 380 a 400 mm) / 72 mm (420 mm šířka)
- úhel představce: -10 stupňů
- hmotnost: 256 gramů (při rozměru 420/400 x 100 mm)
- součástí příslušenství je i předsazený držák na cyklopočítač
-------------------------------------------------
na Giant web bych dal i všechny nabízený varianty dle ceníku včetně kódů:
- kód 180000483: CONTACT SLR ROAD INTEGRATED 380/360x90 MM
- kód 180000484: CONTACT SLR ROAD INTEGRATED 380/360x100 MM
- kód 180000486: CONTACT SLR ROAD INTEGRATED 400/380x90 MM
- kód 180000487: CONTACT SLR ROAD INTEGRATED 400/380x100 MM
- kód 180000488: CONTACT SLR ROAD INTEGRATED 400/380x110 MM
- kód 180000490: CONTACT SLR ROAD INTEGRATED 420/400x90 MM
- kód 180000491: CONTACT SLR ROAD INTEGRATED 420/400x100 MM
- kód 180000492: CONTACT SLR ROAD INTEGRATED 420/400x110 MM
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Naši zákazníci s tímto produktem zakoupili i toto zboží:
GIANT CONTACT TR RISER 35MM DIAMETER 800
Cena:
Dostupnost:
Skladem
GIANT CONTACT SL TR RISER 35MM DIAMETER 780 MM